Twórczy ferment, doskonalenie, konstruowanie nowej wiedzy – rodzą się we współpracy. Zarówno innowacje dydaktyczne, jak i ekspansja wiedzy i umiejętności mają to do siebie, że rozchodzą się metodą kręgów na wodzie – gdy inspiracja spadnie na podatny grunt, zaraża szybko i nieuchronnie.
Photo by Pixabay on Pexels.com
Poza etatową pracą dydaktyczno-naukową na Wydziale Filologicznym w Uniwersytecie Gdańskim od 2004 roku, miałam przyjemność w latach 2014 – 2019 współpracować szkoleniowo, edukacyjnie i w ramach popularyzacji nauki z następującymi instytucjami:
- Centrum Języków Obcych Politechniki Gdańskiej: https://cjo.pg.edu.pl/aktualnosci
- Akademia Innowacyjnej Edukacji – Hanna Łowicka: https://www.aie.edu.pl/o-nas
- Collegium Wratislaviense: http://cw.edu.pl/zespol-trenerow/
- Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu: https://ue.poznan.pl/pl/
- Uniwersytet Śląski w Katowicach (Otwarte Spotkania Dydaktyczne): https://www.us.edu.pl
- Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu: https://www.wsb.pl/torun/
A współpraca badawczo-naukowa w obszarze dydaktyki akademickiej, edukacji spersonalizowanej oraz badań nad jakością kształcenia toczy się lub toczyła z:
- Wydziałem Biologii Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu (seminaria naukowe i konferencja dydaktyczna, 2017)
- Uniwersytetem Techniczno – Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie (seminaria naukowe, superwizje tutorów, szkolenie dla tutorów, 2017)
- Instytutem Językoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (wizyta studyjna, seminarium dla studentów i kadry akademickiej, 2017)
- Instytutem Psychologii i Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Aurel’a Vlaicu w Arad, Rumunia (wyjazd w ramach programu Erasmus+ mobilność kadry akademickiej, maj 2019)
Zapraszam do współpracy – tematyka i profil oferowanych szkoleń, konsultacji lub superwizji w zakładce TEACHER TRAINING PORTFOLIO